تاسیسات گرمایشی

انواع دیگ بخار تاسیسات مکانیکی
دیگ بخار بویلر صنعتی دارای انواع مختلفی می باشد . که هر کدام از آن به منظور استفاده در تاسیسات و صنایع مختلف کاربرد دارد .
بویلر صنعتی چدنی :
ساختار این نوع دیگ بخار تاسیسات مکانیکی از چدن خاکستری رنگ می باشد، که بدلیل پایین بودن ظرفیت آن کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.
بویلر صنعتی فولادی :
دلیل نامگذاری این نوع بویلرها فولاد بکار رفته در آن می باشد . نسبت به دیگ های بخار چدنی دارای راندمان و ظرفیت بالاتری است . پرکاربرد ترین بویلر های صنعتی در صنایع مختلف از این نوع می باشند . برای دیگ بخار تاسیسات مکانیکی نیز از این نوع بویلر ها استفاده می شود .

بویلر صنعتی واتر تیوب :
در این نوع دیگ بخار تاسیسات مکانیکی . آب داخل لوله های دستگاه جریان دارد و شعله مشعل بویلر صنعتی باعث افزایش حرارت آب داخل لوله ها می شود . بدین ترتیب بخار تشکیل می شود .
بویلر صنعتی فایر تیوب :
داخل لوله های بویلر های صنعتی فایر تیوب . شعله های آتش وجود دارد . و در محفظه آن آب موجود است . با بالا رفتن حرارت لوله های آتش آب به بخار تبدیل می شود .
انواع بویلر های صنعتی سیستم گرمایشی
بویلر صنعتی روغن داغ :
در این بویلر ها جهت افزایش دما بجای آب و بخار از روغن استفاده می شود . در اکثر سیستم های گرمایشی از این نوع دیگ بخار تاسیسات مکانیکی استفاده می شود . دلیل استفاده از دیگ های روغن داغ در تاسیسات مکانیکی تولید حرارت بالای آن با فشار معقول می باشد .
بویلر صنعتی آب گرم :
در اکثر سیستم های گرمایشی تاسیسات مکانیکی از این نوع دیگ بخار استفاده می شود . در این نوع بویلر آب داغ در لوله ها و رادیاتور های که در ساختمان های کارخانه طراحی شده است ، در جریان است . این نوع دیگهای بخار دارای راندمان بالایی است.
بویلر صنعتی برقی :
این نوع بویلر ها دارای ظرفیت های محدود می باشند . استفاده از این نوع دیگ بخار در تاسیسات ساختمانی تشکیل آلاینده های هوا را بسیار کاهش می دهد.
خرید دیگ بخار تاسیسات مکانیکی
قیمت دیگ بخار تاسیسات مکانیکی به عوامل متعددی همچون ظرفیت ، نوع بویلر ، تجهیزات و مترال بکار رفته بستگی دارد . دیگهای بخار در ظرفیت های مختلفی تولید می شوند . شما باید بسته به نیاز خود اقدام به خرید بویلر صنعتی تاسیسات مکانیکی کنید . تا هزینه های خرید کاهش پیدا کند. در هنگام خرید دیگ بخار تاسیسات مکانیکی باید به نشان استاندارد و پلاک بویلر دقت زیادی داشته باشید . عدم وجود نشان استاندارد به این منظور می باشد که بویلر صنعتی دارای کیفیت پایین می باشد و ممکن است حوادث ناخواسته ای را بهمراه داشته باشد. در هنگام خرید دیگ بخار تاسیسات مکانیکی به نشان استاندارد.، خدمات پس از فروش و بیمه نامه شرکت تولید کننده دیگ بخار توجه داشته باشید.تا بتوانید برای واحد خود یک بویلر با کیفیت خریداری کنید . بدلیل اینکه موارد گفته شده تضمینی بر کیفیت بویلر است. ما در احداث صنعت با تجربه اجرای تاسیسات گرمایشی در واحدهای مختلف صنعتی ، کلیه امور مربوط به طراحی و نظارت بر خرید و نصب و اجرای دیگ هابی بخار و متعلقات آن را بر عهده گرفته و به بهترین شکل ممکن تحویل می نماییم .