مشاوره

نقش مشاورین خبره در پروژه های احداث کارخانه بسیار کلیدی و حائز اهمیت است . آنها در کنار کارفرما حضور پیدا می کنند تا تجربیات گرانقدر سالها تلاش خود در حوزه های صنعتی را در اختیار ایشان قرار دهند . استفاده از دانش و تجربه مشاوران خبره (( احداث صنعت )) کمک می کند تا در مسیر احداث کارخانه ، از بروز خطاهای احتمالی و هزینه های ناشی از سعی و خطا جلوگیری شده و از اتلاف زمان و کاهش کیفیت اجرا پرهیز گردد .

مشاوره های احداث صنعت در پروژه های احداث کارخانه به شرح زیر است :
اقدامات قبل از احداث : مشاوره در ( تهیه امکان سنجی و طرح توجیهی ، اخذ مجوزات قانونی ، تهیه طرح اولیه و تنظیم نقشه های اجرایی ) .
احداث ساختمان : مشاوره در ( تجهیز کارگاه ، اجرای عملیات خاکی ، اجرای فونداسیون و بتن ریزی ، خرید یا ساخت سوله ، احداث بنای کارخانه ، اجرای فضای سبز و محوطه ) .
تاسیسات مکانیکی : مشاوره در خرید و نصب تاسیسات گرمایشی و سرمایش و تاسیسات اطفای حریق و تاسیسات فاضلاب و تاسیسات آبرسانی و گاز رسانی ).
تاسیسات برقی : مشاوره در ( طراحی و خرید تجهیزات و اجرای تاسیسات دریافت و توزیع و تاسیسات مخابراتی و شبکه و سیستم های امنیتی ) .
ماشین آلات و تجهیزات : مشاوره در طراحی و ساخت و یا خرید ماشین آلات و تجهیزات تولید و اجرای اتوماسیون صنعتی ) .
اقدامات بعد از احداث : مشاوره در سازماندهی کارخانه ، اجرای سیستم های مدیریت کیفیت ، بهینه سازی مصرف انرژی ، اجرای سیستم های نگهداری و تعمیرات ) .